Bruce Lee Poland 2013 Projekt strony : Marek Patryk Brański 

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

Misją Fundacji Bruce'a Lee jest wzbudzanie zaufania i motywowanie do działania. Jesteśmy oddani dzieleniu się przesłaniem Bruce'a Lee ze światem, stwarzając ludziom możliwość zastosowania swojej wiadomości jako osobistego wezwania do działania. Wierzymy, że życie Bruce'a Lee i działania Fundacji Bruce'a Lee mogą wywołać pozytywny nastrój i zainspirować ludzi do przyjęcia ich wyjątkowości i odkrycia ich nieograniczonego potencjału.

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee

SKLEP

Oficjalna strona Fan Page Bruca Lee w Polsce

aprobowana przez Shannon Lee i rodzinę Bruca Lee.

Założycielka Fundacji Bruca Lee i doradca ds. wolontariuszy.

 

 

Linda Lee Cadwell Założycielka i doradca wolontariusz

Linda i Bruce Lee pobrali się od 1964 r. Do śmierci Bruce'a w 1973 r. Linda po raz pierwszy dowiedziała się o Bruce'u jako o filozofu, który wygłosił wykłady z chińskiej filozofii w Garfield High School w Seattle w 1963 r. Po przedstawieniu przez dziewczynę Linda stała się jedną z nich. studentów Bruce'a, studiujących Jun Fan Gung Fu. Bruce i Linda mieszkali w Oakland, gdzie urodził się syn Brandon, Los Angeles, gdzie zadebiutowała Shannon, a później w Hong Kongu. Dzisiaj Linda ponownie wyszła za mąż i żyje szczęśliwie w Idaho.

 

 

Linda Lee Cadwell