Bruce Lee Poland 2013 Projekt strony : Marek Patryk Brański 

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

Misją Fundacji Bruce'a Lee jest wzbudzanie zaufania i motywowanie do działania. Jesteśmy oddani dzieleniu się przesłaniem Bruce'a Lee ze światem, stwarzając ludziom możliwość zastosowania swojej wiadomości jako osobistego wezwania do działania. Wierzymy, że życie Bruce'a Lee i działania Fundacji Bruce'a Lee mogą wywołać pozytywny nastrój i zainspirować ludzi do przyjęcia ich wyjątkowości i odkrycia ich nieograniczonego potencjału.

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

SKLEP

Oficjalna strona Fan Page Bruca Lee w Polsce

aprobowana przez Shannon Lee i rodzinę Bruca Lee.

CEO i założycielka Fundacji Bruca Lee.

 

 

Shannon Lee, jest pisarką, producentem, mówcą motywacyjnym i córką Bruce'a Lee. Ponadto Shannon jest wyłącznym właścicielem firmy Bruce Lee Enterprises, wyłącznego właściciela wszelkich komercyjnych towarów i praw pokrewnych związanych z używaniem nazwy, obrazów, atrybutów, znaków, logo i dzieł Bruce'a Lee na całym świecie. Wysiłki Shannon, aby zachować spuściznę ojca w zakresie samodoskonalenia, osobistego wyzwolenia i bezustannego dążenia do doskonałości, wynikają z głębokiej wiary w jej ojcowskie przesłanie i inspirację.

 

 

Shannon Lee

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee