Bruce Lee Poland 2013 Projekt strony : Marek Patryk Brański 

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

SKLEP

Oficjalna strona Fan Page Bruca Lee w Polsce

aprobowana przez Shannon Lee i rodzinę Bruca Lee.

Kilka słów o administratorze tej strony.

 

Mam na imię Marek i jestem administratorem i twórcą strony www.bruceleepl.com. Pierwsza wersja mojej strony dotycząca Bruca Lee powstała w 2013 r i była dostępna w Internecie do 2018 r.  Obecna 2 wersja strony powstała w Listopadzie 2018 r. . Pierwsza wersja strony przepadła. Być może wyszło mi to na dobre, ponieważ  powstał nowy projekt na lepszym oprogramowaniu, zawierający wyłącznie sprawdzone i rzetelne informacje na temat Bruca Lee i jego rodziny.  

 

Są osoby, które zarzucają mi  zbyt duże  zainteresowanie tą  tematyką. W związku z tym kilka słów wyjaśnień dla sceptyków. Brucem Lee jak wielu z nas  zainteresowałem się w podstawówce, a następnie w okresie gdy trenowałem Aikido i  Kung Fu.  Sztukami walki zajmuję się od podstawówki, gdy zacząłem trenować Karate, regularnie od 2004 r. AIKIDO, następnie Wing Chun, a strona była tylko przedłużeniem moich  zainteresowań. Ci co się interesują tematem wiedzą, że Bruce Lee to nie tylko efektowne kopnięcia i uderzenia, ale  przede wszystkim głęboka filozofia życia, która inspiruje ludzi  na całym świecie. Bruce  Lee interesował się i studiował filozofię, a te zainteresowania przelały się na  jego spojrzenie na sztuki walki, treningi oraz aktorstwo. Bruce zmarł w 1973 r ale jego energia jak mawia jego córka Shannon  Lee, nadal istnieje.  Bruce inspiruje najmłodszych oraz dorosłych, trenujących sztuki walki jak również ludzi, którzy nie są z nimi związani.

 

Bruce umiera mając zaledwie  32 lata, a zostawia za sobą nowy styl walki, który sam  stworzył – Jeet Kune Do, filmy dzięki  którym znany jest dosłownie na całym świecie, ale przede wszystkim rozbudowaną filozofię życia, która była mu nieodłączna aż do końca. Obecnie promowaniem Bruca Lee oraz  podtrzymywaniem jego legendy przy życiu  zajmuje się jego córka Shannon Lee oraz żona Linda Lee Cadwell  w ramach prowadzonej firmy rodzinnej Bruce Lee Family Company oraz Fundacji Bruca Lee.  Niniejsza strona jest tylko małą cegiełką, która również dostarcza wiedzę o tym wartościowym i utalentowanym człowieku jakim z pewnością był Bruce Lee.

 

"Kiedy życie daje Ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

O MNIE