Bruce Lee Poland 2013 Designed by Marek Patryk Brański

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee

STORE

Official Bruce Lee Fan Page Poland approved

by Shannon Lee and Bruce Lee Family in USA.

FUNDACJA BRUCA LEE

 

To, co zaczęło się jako ruch oddolny, by uhonorować filozofię Bruce'a Lee i poświęcenie się jego sztuce i życiu, staje się kwitnącą organizacją non-profit 501 (c) (3), która motywuje jednostki na całym świecie do stania się najlepszą wersją siebie .

Poprzez szereg inicjatyw edukacyjnych i społecznych, Fundacja Bruce'a Lee zachęca ludzi do dążenia do uczciwej autoekspresji w zgodzie z umysłem, ciałem i duchem. Zgodnie z wrodzoną wiarą Bruce'a Lee wiemy, że możemy wpływać na świat, dając ludziom pozwolenie na podążanie za marzeniami, w zgodzie z ich społecznością.

Od 2002 roku Fundacja Bruce'a Lee przekazała ponad 80 000 USD pomocy finansowej studentom i rodzinom w Stanach Zjednoczonych.

 

Misją Fundacji Bruce'a Lee jest wzbudzanie zaufania i motywowanie do działania. Jesteśmy oddani dzieleniu się przesłaniem Bruce'a Lee ze światem, stwarzając ludziom możliwość zastosowania swojej wiadomości jako osobistego wezwania do działania. Wierzymy, że życie Bruce'a Lee i działania Fundacji Bruce'a Lee mogą wywołać pozytywny nastrój i zainspirować ludzi do przyjęcia ich wyjątkowości i odkrycia ich nieograniczonego potencjału.

 

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

BLF