Bruce Lee Poland 2013 Projekt strony : Marek Patryk Brański 

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

SKLEP

Oficjalna strona Fan Page Bruca Lee w Polsce

aprobowana przez Shannon Lee i rodzinę Bruca Lee.

Kluczem do nieśmiertelności jest życie

warte zapemiętania!


 
27 listopada 2020 roku to 80 lat Bruce'a Lee w naszych sercach, umysłach i wyobraźni. Mimo że zmarł w 1973 roku, jego życie nadal inspiruje nas na nowe wyżyny. Moje prawdziwe przekonanie jest takie, że nadal jest znaczący, ponieważ prowadził życie pełne szczerego wyrażania siebie, samodoskonalenia i nieustannego ruchu do przodu, które nadal jest zadziwiające i wpływowe. Próbując w pełni żyć swoją filozofią i zawsze dążąc do miejsca tuż za celem, przykuł naszą uwagę i pokazał nam, do czego zdolne jest poświęcenie połączone z optymizmem. Świętujemy życie Bruce'a Lee, ponieważ w ten sposób celebrujemy to, co jest możliwe, co jest ekscytujące i co jest w nas niezaprzeczalne.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy świętują razem z nami. Dziękuję ci, babo, za twój zawzięty przykład i niepohamowaną radość!

 

Wszystkiego najlepszego z okazji 80. urodzin!

~ Shannon ~


.

"Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend.” - Bruce Lee -

80 lat Bruca Lee