Bruce Lee Poland 2013 Projekt strony : Marek Patryk Brański 

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

 

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

SKLEP

Oficjalna strona Fan Page Bruca Lee w Polsce

aprobowana przez Shannon Lee i rodzinę Bruca Lee.

"Bądź jak woda przyjacielu. Nauki Bruca Lee"

 

 

W Be Water, My Friend, Shannon Lee dzieli się nieopowiedzianymi wcześniej historiami z życia jej ojca oraz koncepcjami leżącymi u podstaw jego nauk. Każdy rozdział przedstawia lekcję od Bruce'a Lee, która rozwija na podstawie jego kultowej filozofii „bądź wodą”, aby odkryć ścieżkę prowadzącą do oświeconego sposobu bycia.

 

 

 

Shannon Lee, jest pisarką, producentem, mówcą motywacyjnym i córką Bruce'a Lee. Ponadto Shannon jest wyłącznym właścicielem firmy Bruce Lee Enterprises, wyłącznego właściciela wszelkich komercyjnych towarów i praw pokrewnych związanych z używaniem nazwy, obrazów, atrybutów, znaków, logo i dzieł Bruce'a Lee na całym świecie. Wysiłki Shannon, aby zachować spuściznę ojca w zakresie samodoskonalenia, osobistego wyzwolenia i bezustannego dążenia do doskonałości, wynikają z głębokiej wiary w jej ojcowskie przesłanie i inspirację.

 

 

 

Shannon Lee

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee